1980

Január : Laco "Mäkký Pes" Vincze - bicie, Rasťo Štiglic - basa a Jaro "Leďo" Lederleitner - gitara, zakladajú pivničnú skupinu "Destroyer". Nástroje sú 2 španielky a bicie, ktoré pozostávajú z plechoviek od farby potiahnutých igelitom alebo svinskou kožou zo zabíjačky.
Jar : Peter "Koňýk" Schredl ( ja ) sa pridávam ako spevák. Všetci 4 členovia bývame v jednom paneláku na Lackovej 5 v Karlovej Vsi v Bratislave. Repertoár ktorý dovtedy tvorili prebraté rockové skladby, hlavne od Olympicu, sa začína rozširovať o cover verzie punkových songov, napr. Ramones, Plastic Bertrand, Devo.
Leto : Premenúvame sa na "Slaves" ( Otroci ). Skladáme prvú vlastnú pesničku "Grave of Malice" a vylepšujeme si aparatúru.
Október : Rukujem na vojnu, úlohu speváka preberá Leďo.

1981

Na vojne začína byť volnejšie, tak skladám texty na ktoré Leďo promptne skladá vlastnú hudbu. Na Silvestra hrajú v pivnici prvé "verejné vystúpenie" pre asi 10 divákov.

1982

Jar : S tým ako do repertoáru pribúdajú vlastné pesničky so slovenskými textami a vypadávajú anglické a prebraté, vyvstala potreba zmeniť anglický názov kapely na slovenský. Zvíťazil "PARADOX".
September : Po 2 rokoch sa vraciam z vojny, zaregistrovali sme kapelu na Národnom výbore a usilovne cvičíme.
December : Nahrávame prvú demokazetu "Nezmestíme sa do svojej kože". Opäť silvestrovský koncert, tentoraz v sušiarni nášho domu, pred 15 divákmi.

1983

Február : Nahrávame 2. demokazetu: "Všetko je prázdne".
Marec : Naše prvé oficiálne verejné vystúpenie v rámci "Obvodnej prehliadky amatérskych skupín" v Kameli v Karlovej vsi. Hrali sme 4 pesničky, vyhrali diplom za najlepší text a dostali po papuli od miestnych disko čávenkov.
Máj : Naš prvý ozajstný koncert, hráme 14 pesničiek v Osvetovej besede v Lamači.
Júl : Rasťo kvôli letným brigádam nechodil na skúšky a tak ho na basgitaru nahradil Miro "Koleso" Kolečáni. Hráme s ním prvý krát v rámci Kultúrneho leta v amfiteátri na Partizánskej lúke.
August : Ďalšie koncerty vonku - amfiteáter v Rači a opäť Partizánska lúka.
Október : Hráme pred 1500 ľuďmi v PKO na "Obvodnej súťaži politickej piesne". Zahrali sme : Nezmestím sa dnes do svojej kože, Kominár, Psycho, Neviem sa ovládať, MHD a Počítač. Prvá zmienka o nás v novinách.
December : Prvý samostatný koncert v Muko klube Družba. Zahrali sme 18 songov. Ďalší koncert v Lamači.

1984

Marec : Hráme na Obvodnej prehliadke amatérskych skupín v PKO a nahrávame 3. demokazetu "Kam kráčaš človeče?" Na druhú stranu kaziet nahrávame výber z prvých dvoch demáčov pod názvom "Hity - I.výber" Po prvý krát sá zúčastňujeme "prehrávok" ( skupina, ktorá spraví prehrávky, je vlastne oficiálne uznaná za spôsobilú hrať na verejnosti. Nemusí si dávať pred každým koncertom schvalovať texty a dokonca dostane za koncert nejaké peniaze, záleží na kategórii do ktorej ťa zaradia ). Prehrávky nedostaneme, predsedom poroty je Palo Hammel.
Apríl : Posledný koncert Paradoxu 3.4.1984 v Dome Lodníkov. Onedlho na to sa skupina rozpadá. Koleso odchádza do Ex Tipu, Mäkký Pes ukončil svoju muzikantskú kariéru a Leďo a ja zakladáme s bývalými členmi Ex Tipu "Ozim" ( Peter Hurtig ) - bicie a "Sveťom" ( Svetozár Korbel ) - gitara, skupinu "ZÓNA A". Na basgitaru prichádza Braňo Alex ( ex Hever ).
Máj : Zóna začína skúšať, základ repertoáru je 10 skladieb Paradoxu, doplnených o 3 skladby od Ex Tipu. Prvou vlastnou skladbou sú "Bezcenné predstavy".
Jún : 15. 6. sme mali mať prvý koncert v Dome Lodníkov, spolu s Problémom 5. Tesne pred začiatkom, nám ale ľudia z Národného výboru zakázali hrať, kvôli neschváleným textom. Ešte v ten deň sme si takmer zahrali v Primafe, po pražskej kapele Garáž. Keď ale organizátori zbadali prichádzať našich fanúšikov, tak nám to počas ladenia nástrojov na pódiu zatrhli.
Júl : Prvý koncert v Lamači. Hráme tieto veci : Bezcenné predstavy, Bratislava, Tvoja mama hovorí, Dievča zo Šanghaja, Smetiar, Počítač, Samotár, Prepadávač, Chceme ísť svojou cestou, Byrokracia, Máš moje číslo, Sex vládne svetu, Pivo, Všetko je prázdne, Psycho, Nádherné dievča a MHD.
August - Október : Ďalšie koncerty, opäť v Lamači, raz s Problémom 5, raz s Tlakom.
December : Pred 1000 ľuďmi robíme v Dome ROH predkapelu pražskej new wave kapele Abraxas.

1985

Marec - Apríl : Neúspešný pokus o "prehrávky" a ďalšie dve zrušené vystúpenia tesne pred akciou, tentoraz na "Obvodnej prehliadke amatérskych skupín" v PKO a v Muko klube.
Máj : Natáčame film "Zóna A", vďaka čomu sme sa dostali prvýkrát do štúdia a nahrali 4 pesničky. Napriek tomu, že vo filme ani raz nepadlo slovo "punk", bol film označený za "nevhodný pre socialistickú mládež" a uložený do trezoru.
Jún : Prvý koncert mimo Bratislavy - v Prahe. Zostavujeme prvú demokazetu "Zóna A".

1986

Od júla 1985 do augusta 1986, teda vyše roka, nemáme žiadny koncert, všetky pokusy o hranie sú zamietnuté. Účasť na festivale v poľskom Jarocine, nám Štb znemožnila odobratím pasov. Tieto neúspechy nás dosť znechucujú : "Načo budeme skúšať, keď nám aj tak nikde nedovolia hrať …"
Jún : V skúšobni nahrávame druhú demokazetu "Potopa" a nanovo nahráveme aj prvú.
September : Konečne koncert, aby sme sa vyhli zákazu, hráme v Dome ROH pod názvom "Z.A."

1987

Marec : Konečne sa nám podarilo spraviť "prehrávky"!
September : Keď nám napriek "prehrávkam" Národný výbor zakázal koncert v Horskom parku, spravili sme ho ilegálne ako "Verejnú skúšku Zóny A". Akcia ale bola rozprášená políciou, vyše 30 ľudí zobrali. Zahrať si stihli iba skupiny Barbus ( búchal Mikko ) a Krach ( na gitaru hral Lump ).
Október : Hráme na obrovskej akcii "Čertovo kolo" v športovej hale na Pasienkoch. Prvýkrát dostávame za koncert zaplatené. Každý 80 Kčs.
November : Prvý krát hráme na Slovensku inde než v Bratislave - v Drahovciach, dedine pri Piešťanoch.

1988

Február : Kvôli hudobným nezhodám z kapely odchádza Sveťo. Neskôr sa objavuje v obnovenom   Ex Tipe a ešte neskôr v Slobodnej Európe.
Apríl : Hráme po druhýkrát v Prahe. Rockfest v Paláci kultury je zároveň Sveťov rozlúčkový koncert. Objavujeme sa vo filme "Iba deň". Hlavnou výhodou bolo, že sme sa opäť dostali do štúdia a nahrali tam naše tretie demo "Útok na špicu hitparády".
August : Na koncerte v amfiteátri v Rači s nami hrá po prvý krát "stály hosť" akordeonista "Elvis" ( Ľudovít Gálka ).

1989

Január : Prvé rozhovory v oficiálnej tlači, v denníku Smena a týždenníku Mladé rozlety.
Marec : Prvýkrát rozhovor v rozhlase. Začína s nami spolupracovať náš prvý manažér - Bohuš Zolvík.
Apríl : Nahrávame hudbu pre ďalší televízny film "Nezmením sa". Tak sme sa znovu dostali do štúdia a z nahrávok zostavili štvrté demo "Všetko je dnes O.K.".
Jún : Výročný koncert "5 rokov Zóny A" v Primafe, hostia : Ex Tip a Davová Psychóza. Nahrávame "Útok na špicu hitparády" pre televíznu hitparádu Triangel.
December : Na podporu revolúcie hráme pred 20000 divákmi ( vrátane Václava Havla ) v Športovej hale v Prahe na "Koncerte pro všechny slušný lidi" a na podobnej akcii v Bratislave "Vianoce bez násilia" v športovej hale na Pasienkoch.

1990

Január : Posledný koncert s Braňom a Ozim, ktorí odchádzajú a zakladajú Slobodnú Európu. Sú proti tomu, aby sme po ich odchode hrali naďalej ako Zóna A, tak skracujeme názov na "Zóna". Keďže nás ale aj tak všade všetci usporiadatelia a novinári uvádzajú naďalej aj s "áčkom", vraciame sa v lete k pôvodnému názvu a Braňo s Ozim už neprotestujú.
Február : Na dočasné hosťovanie ( čakáme kým sa z vojny vráti Leďov brat Lump ) k nám nastupujú členovia Ex Tipu : Miki Mikuška - basa a Tibor Čech - bicie. Vyrážame na svoje prvé turné : Brno, Žďár, Trnava, Bratislava.
Marec - Apríl : V obrovskom štúdiu v Opuse nahrávame LP "Potopa". Je to vlastne výber zo všetkých našich doterajších demáčov.
Máj - December : Prvé zahraničné koncerty : trojdňové turné v Taliansku, dva koncerty v Rakúsku a dva vo Švajčiarsku. V novembri konečne vychádza prvá slovenská punková LP platňa : "Potopa".

1991

Február : Vo Viedni hráme pred U.K. Subs, je to posledný koncert s Mikim a Tiborom.
Marec : Natáčame videoklip "Potopa".
Apríl : V DK Ružinov hráme po prvýkrát s "Lumpom" ( Miro Lederleitner ) - basgitara a "Mikkom" ( Miroslav Šimboch ) - bicie. Obaja hrali predtým spolu v Lord Alex.

1992

Január : Február : Hráme v Prahe v Lucerně na akcii "Drop In".
December : So skladbou "Stupid games" sa objavujeme na výberovke "Oi! It s a World League" ( spolu s kapelami ako 4-Skins, Business, Klasse Kriminale … ). Tým získame, hlavne na západe, povesť Oi! punkovej kapely a následne sa objavujeme na ďalších podobných kompiláciach a robíme kopu rozhovorov pre rôzne Oi! punkové fanziny.

1993

Január : Zmena na manažérskom poste, neaktívneho Bohuša nahradzuje legendami opradený český manažér Petr Růžička. Ten je oproti Bohušovi neporovnatelne aktívnejší a tak :
Február : Pre jeho label ANK Records nahrávame v Děčíne náš 2. album "Nie je to tak zlé".
Marec : Vyrážame na naše dosiaľ najdlhšie 13 dňové turné po Čechách a Slovensku, samozrejme s jeho hlavnými "koňmi" SPS …
Máj - Jún : U Incognito Records v Nemecku vychádza 7" EP "Súčasť stroja" a u ANK náš 2. album.
November : Dva koncerty v Slovinsku.

1994

Marec : 6 dňové turné po Čechách.
September - Október : Nakrúcame video "Na to zabudni". Hráme vo Viedni s Red Alert a hráme po prvý krát aj v Berlíne.
December : Vychádza CD "Útok na špicu hitparády", je to vlastne viac - menej hudba nahratá k obidvom našim filmom v rokoch 1985 a 1989.

1995

August : V rádiu Ragtime nahrávame 8 pesničkové demo ( Len žiadne obavy, Do toho!, Nič, Skoč pod vlak, Opica, V piči, Chlapi, Mám veľa dôvodov ). Väčšina neskôr vychádza na rôznych singloch a kompiláciach.
September : V Tepliciach hráme s The Vibrators a v Taliansku s Los Fastidios a Wickeds ( predchodcovia The Twinkles ).

1996

Máj - Jún : Podpisujeme zmluvu s EMI / Monitor, nahrávame pre nich album "V životnej forme" a video "Ľudia v pohybe". V Kolíne hráme so Sham 69.
September : 5 dňové turné po Nemecku. Hráme na vinobraní v Mikulove, je tam kopa bitiek medzi punkáčmi a skinheadmi, ktoré eskalujú počas nášho vystúpenia. Výsledok : spústa zranených a 2 mŕtvi.
Október : Hráme v kine, na premiére filmu Trinspotting. A konečne sme na špici hitparády! S pesničkou "Ľudia v pohybe" sme na 1. mieste hitparády trnavského rádia Forte. Hráme live vystúpenie vo VTV, pre Grexovu show "Unplugged".

1997

Marec : 5 dňové turné po Francúzsku. V St. Pairs Mer sme urobili svoj negatívny rekord v počte divákov – bolo ich tam maximálne 10. V Bratislavskom U Klube hráme s Peter & the Test Tube Babies.
Máj : Opäť U Klub, kde sme vtedy mali aj skúšobňu, tentoraz sme sami zorganizovali koncert s The Vibrators.
Jún : V DK Lúky hráme s One Way System.
Október : V Banskej Bystrici sme si zahrali s Drones.

1998

Apríl : Hráme v Stoke na akcii "Rock proti mečiarizmu". Skromne musím podotknúť, že som bol jej iniciátorom.
December : 10 dňové turné po Nemecku s angličanmi Guttersnipes.

1999

Jún - Júl : Po prvýkrát v Maďarsku, festival "Abda". Po prvýkrát na "Pohode" v Trenčíne, a hneď veľký úspech!
August : Po dlhšie trvajúcich nezhodách končíme spoluprácu s Petrom Růžičkom. Totálne opití hráme v Mikulove na festivale Euro Trialóg.
December : Dva koncerty v Taliansku s The Twinkles. Obnovujem svoj label Inflagranti a ako prvý počin vydávam kolekciu starých demonahrávok z rokov 1988 - 89 "Nech Žijeme".

2000

Apríl : Nahrávame druhý a zároveň posledný album pre EMI "Nikto nevie jak to dopadne". Vychádza v júni. Súčasne natáčame video k pesničke "Možno".
Júl - August : Opäť veľký úspech na "Pohode". V Trutnove na "Antifeste" hráme medzi Major Accident a Menace.

2001

Január : Hráme po prvýkrát v Poľsku, vo Varšave.
Február : Koncert v športovej hale v Piešťanoch. Okrem Happy Cocks tu účinkuje aj kapela Meteor v ktorej hrá na basu Revo.
Jún : Dva koncerty vo Švajčiarsku.
August : Hráme na festivale u Pištu Kopilca v Dunajove. Pódiom je vlečka od hnoja.

2002

Január : V Prahe hráme s Anti Nowhere League. Po dlhšie trvajúcich nezhodách a vzájomných osobných problémoch odchádza gitarista Leďo. Už asi 2 roky pôsobil súbežne v skupine Brickfield a teraz zakladá aj novú skupinu Princovia. Jeho miesto zaujíma "Revo" ( Martin Revický ), známy najmä svojím účinkovaním v skupine Morbid Pig, ako aj za bicími v Ex Tipe.
Február : V Tepliciach Revo debutuje.
Marec - Apríl : Ostravský koncert so skupinou Priesnitz je nátačaný Českou televíziou pre program "Ladí-neladí". Dva koncerty v Nemecku a jeden v Budapešti.
Október - November : Osem dňové turné po Nemecku a v Bratislave koncert s T.V. Smithom.
December : Hráme na veľkom festivale "Punk and Disorderly" v Berlíne ( o.i. The Adicts ).

2003

Február : Výborný koncert vo vypredanom prešovskom Plastiku.
Apríl - Máj : V Brne hráme s Menace. Na festivale "Svätojurský rámus" je naše vystúpenie prerušené raziou 120 policajtov a kukláčov.
Jún : Dva koncerty vo Švajčiarsku a jeden v Maďarsku.
Júl : Sme na festivale "If the Kids are United" vo Viedni.

2004

Február - Máj : Nahrávame album "Na predaj". V Prahe na festivale "Unite fest" nás napadli a znemožnili nám vystúpenie ultraľavicoví radikálni skinheads.
Jún : Po našej nespokojnosti s prístupom EMI / Monitor sa nám podarilo rozviazať s nimi zmluvu a "Na predaj" vychádza u Inflagranti Records.
September : Hráme na pražskom festivale "Punk Aid". V Bratislave v Babylone je asi 1000 ľudí na našich oslavách 20. výročia založenia. Asi 10 skladieb zahráme aj v kompletnej pôvodnej zostave.
Október - November : Absolvujeme 10 úspešných koncertov so Slobodnou Európou po Slovensku a Čechách. Najviac - 700 ľudí ( beznádejne vypredané ) bolo v Košiciach.

2005

Apríl : V bratislavskom Babylóne hráme s Vice Squad.
Júl : Vychádza 7" split EP Zóna A + Vandali ( každá kapela tu má tri sklady ).
August : Hráme na festivale "Hodokvas" s Toten Hosen.

2006

Apríl : Po prvý krát hráme v Anglicku, v londýnskom klube Garage. V tom istom mesiaci pre nás Gejza Dezorz a Agda Bavi Pain nakrútili videoklip "Bratislavské dievčatá".
Júl : V Plzni sme si zahrali s Vibrators a Lurkers.
August : Na festivale "Hodokvas" sa nám splnil sen a hráme pred Adicts. O dva dni na to si to v pražskej Modrej Vopici zopakujeme.
Október : Šupka - náš anglický manažér sa činí a tak hráme v Manchestri a opäť v Londýne.

2007

Apríl : Pod názvom "Klenoty a odpadky" vychádza súbor skladieb zo singlov, kompilácií a demonahrávok z rokov 1991-2000.
August : V bratislavskom Randal klube hráme s 999.
December : Dva koncerty v Írsku ( Dublin, Galway ) a znovu Londýn.

2008

Marec : Vystupujeme v poľskej Czerwionke.
Apríl : Hráme s Chelsea v Randal klube Bratislava.
August : Z kapely odchádza po dlhých 17 rokoch bubeník Mikko ( zakladá HERETIX ). Nahradzuje ho Tomáš "Tuleň" Vojtek ( ex Slobodná Európa, ex Ex-Tip ).
September : Opäť hráme v Poľsku, tentokrát v Lodži s Adicts.
Október : Pekný výlet a tri odohrané koncerty v španielskom Baskicku.

V lete odohral po 24-ročnej prestávke dva koncerty aj predchodca Zóny A - PARADOX. Jeden ako predkapela The Boys.

2009

Apríl : V Randal klube oslavujeme 25. výročie vzniku koncertom, na ktorom sme zahrali aj v kompletnej pôvodnej zostave. Následne vyrážame so Slobodnou Európou na 10 koncertné turné po Slovensku a čechách : "45 Birthday Party Tour".
Júl : Na "Antifeste" v Jaroměři hráme po našich hrdinoch The Boys
August : Na ďalšom festivale "Pod Parou" hráme pred Damned.
Október : Premiéru má animovaný videoklip "Prečo to tak vždycky skončí ?" jeho autorom je opäť Agda Bavi Pain.

2010

Október : predskakujeme ďalšiu legendu: Cock Sparrer v Plzni.
December : vychádza best of: Všetko najlepšie s 3 novými skladbami: Ja som Ťa ľúbil, Ja takýmto veciam neverím a Ja pijem pivo.

2011

koncertné turné s pražskou kapelou The Fialky
November : v Bratislave hráme pred The Boys

2012

Január : výlet na dva koncerty do Anglicka
Jún : "výchovný" koncert v Randali, v utorok ráno

2013

Marec : robíme predkapelu Buzzcocks v Bratislave
Máj : hráme pred tisícmi ľudí na majálese v Bratislave
September : po 24 rokoch sa vraciame na amfiteáter do Rače, predskakuje nás tanečný súbor v ktorom tancuje Peťka - Koňýkova dcéra.

2014

Apríl : dva dni oslavujeme v Randáli 30 rokov, hosťujú Leďo, Braňo Alex, Ozi, Miki, Elvis, Koleso, Peci a chalani z Iné Kafe.

2015

Máj : ako každý rok, aj teraz hráme v Prahe na festivale Tří Sester, ktoré teraz oslavujú tiež 30 rokov.
Október : hráme v Londýne s ExTipom
December : Na Silvestra hráme v Randali, na basu hrá Ozi.

2016

Január : po 24 rokoch odchádza z kapely Lump, aby s Mikkom založili kapelu Bratislavské dievčatá. Nahradzuje ho na base náš pôvodný bubeník Ozi.
Marec : po 7 rokoch odchádza bubeník Tuleň (do Slobodnej Európy), nahradzuje ho Vajco z Last Days of Jesus.
Máj : hráme na Dunaji na lodi Prešov
Október : objavujeme sa na Októberfeste na petržalskom nábreží.

2017

Marec : prvýkrát hráme s Hubertom Macháně, v Olomouci a prvýkrát v Holandsku, v Haagu.
Máj : oslavujeme 33 rokov, hostia: Duški Giertl, Peci, Tono Kubasák a Koleso. Duški s nami potom dosť často hosťuje ako sólový gitarista.
November : hráme na futbalovom štadióne pred zápasom Slovan - Trnava
December : opäť na Silvestra v Randali a Ozi odchádza z kapely druhýkrát (rodinné a pracovné dôvody)

2018

chvílu hľadáme basgitaristu, ale Revo sa rozhodol presedlať na basu, tak v apríli prichádza na gitaru Maťo (Martin Polák) z kapely Romanes.
Apríl : Maťo debutuje na Pasienkoch, pred zápasom Slovan - Trenčín, je to zároveň aj Oziho rozlúčka s kapelou.
Máj : V Trnave na Perun Fight Night s nami jednu pesničku odbubnoval (výborne) kapitán Trnavy a najlepší hráč futbalovej ligy Boris Godál.

Autorom histórie je Koňýk.

ZOSTAVA : máj 1984 - február 1988
 • Koňýk - spev
 • Leďo - gitara
 • Sveťo - gitara
 • Alex - basgitara
 • Ozi - bicie

Sveťo sa neskôr v roku 1988 objavuje v obnovenom Ex Tipe. Koncom roku 1989 zakladá Slobodnú Európu.

ZOSTAVA : február 1988 - január 1990
 • Koňýk - spev
 • Leďo - gitara
 • Alex - basgitara
 • Ozi - bicie
 • Elvis - akordeón

Elvis je stálym hosťom od júla 1988. Koncom roku 1989 zakladá Karpinu. Alex a Ozi ( spolu so Sveťom ) zakladajú koncom roku 1989 Slobodnú Európu. Ozi z nej odchádza v roku 1991 a v roku 1998 zakladá Brickfield.

ZOSTAVA : február 1990 - február 1991
 • Koňýk - spev
 • Leďo - gitara
 • Miki Mikuška - basgitara
 • Tibor Čech - bicie

Miki a Tibor, obaja z Ex Tipu, hosťujú jeden rok. Čakalo sa na Lumpov návrat z vojny. Miki je samozrejme stále aj v Ex Tipe, Tibor z neho odišiel niekedy v roku 1992 / 1993 do Nového Albumu, teraz spieva v skupine Taktici.

ZOSTAVA : február 1991 - január 2002
 • Koňýk - spev
 • Leďo - gitara
 • Lump Čupe - basgitara
 • Mikko - bicie

Leďo už v lete 2000 začína hrať súbežne aj v Brickfielde. Hral tam až do jesene 2002. Po odchode zo Zóny zakladá skupinu Princovia.

ZOSTAVA : január 2002 - august 2008
 • Koňýk - spev
 • Revo - gitara
 • Lump Čupe - basgitara
 • Mikko - bicie

Po 17 rokoch odchádza z kapely Mikko a za bicími ho strieda Tuleň ( Slobodná Európa, Ex Tip ), vlastným menom Tomáš Vojtek.

ZOSTAVA : september 2008 - január 2016
 • Koňýk - spev
 • Revo - gitara
 • Lump Čupe - basgitara
 • Tuleň - bicie

Po 24 rokoch odchádza z kapely Lump Čupe. Na basgitare ho nahradil Ozi, náš zakladajúci člen, ktorý sa do kapely vracia po dlhých 26 rokoch. Medzitým hrával v kapelách Slobodná Európa, Brickfield, Pink Panter, Princovia a Ramones Bratislava.

ZOSTAVA : február 2016 - marec 2016
 • Koňýk - spev
 • Revo - gitara
 • Ozi - basgitara
 • Tuleň - bicie

V marci 2016 odchádza po 7 rokoch Tuleň späť do kapely Slobodná Európa. Za bicími ho nahrádza Vajco z kapely Last Days of Jesus.

ZOSTAVA : marec 2016 - december 2018
 • Koňýk - spev
 • Revo - gitara
 • Ozi - basgitara
 • Vajco - bicie

V decembri 2018 odchádza (už druhýkrát) z kapely Ozi, naďalej bude pokračovať v Ramones Bratislava. Revo sa presunul na post basgitaristu a na gitaru nastupuje Maťo Polák z kapely Romanes.

ZOSTAVA : apríl 2018 -
 • Koňýk - spev
 • Maťo - gitara
 • Revo - basgitara
 • Vajco - bicie

© 2005website by "Karči"